+48 (12) 296 16 23 +48 791 776 301

dr Grażyna Kołomyjska & Paulina Kołomyjska

ZAJĘCIA FITNESS Z ACTIVE WOMAN

 

 

 

Drogie Klientki,

w lutym ruszamy z nowymi zajęciami w Active Woman.

Naszym celem jest Wasze zdrowe i mocne ciało, dobre samopoczucie i odprężony umysł.

 

Oto nasza propozycja:

PILATES POWIĘZI I RELAKSACJA – poniedziałek godz. 16:15

Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje wzmocnić mięśnie głębokie, wysmuklić ciało, rozciągnąć się i zrelaksować. Ukierunkowane są na przywrócenie właściwego napięcia i uelastycznienie taśm powięziowych, wyciszenie całego organizmu i wyeliminowanie źródła bólu.

Więc jeśli czujesz się „zastana“, odczuwasz dyskomfort bólowy i zmęczenie, chcesz aby Twoja sylwetka nabrała smukłych kształtów, oraz chcesz się zrelaksować,

zapraszamy na te zajęcia w każdy poniedziałek o 16.15 .

Prowadząca - Paulina Kołomyjska, absolwentka krakowskiej AWF, trener pilatesa, specjalista pracy z ciałem.

Dla kogo są te zajęcia:

 

TRENING FLOW – poniedziałek godz. 19:00

Trening flow to naturalne powrót do naturalnego, swobodnego ruchu. Zwiększa elastyczność i wytrzymałość ciała, nadaje płynności ruchom, poprawia ruchomość w stawach i powięziach. Podczas treningu wykonujemy naturalne, płynne ruchy, wykorzystując pełny zakres ruchomości we wszystkich stawach, co pozwala swobodnie i bardziej świadomie korzystać ze swojego ciała.

Zajęcia mają charakter dynamiczny, połączony z głębokim oddychaniem , a tempo ruchu jest umiarkowane. Głównym celem jest przywrócenie odpowiedniej płynności ruchów i poprawienie ogólnej kondycji psychofizycznej.

Prowadząca- Agata Honkisz fizjoterapeutka, instruktor fitness i pilates.

Dla kogo są te zajęcia:

STRETCHING I RELAKS – wtorek godz. 19.00

Ćwiczenia rozluźniające i rozciągające oraz oddechowe, odbywające się przy relaksującej muzyce. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. proste assany z klasycznej jogi oraz elementy z pilatesa. Stretching świetnie wpływa na całe ciało, rozciąga wszystkie grupy mięśni, wzmacnia oraz uelastycznia. Ponadto zwiększa ruchomość we wszystkich stawach.

Ćwiczenia te rozciągają i wzmacniają mięśnie stabilizujące kręgosłup. Dodatkowo podczas zajęć stosowana jest autoterapia mięśniowo-powięziowa, tj. rozluźnianie punktów napięć ciała (punktów spustowych) przez rolowanie na piłeczkach i rollerach. Zajęcia kończą się relaksacją progresywną Jacobsona lub treningiem autogennym Schultza lub wizualizacją.

Dla kogo są te zajęcia:

Dla wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

`Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 12 296 156 23, kom.  +48 791 776 301

lub bezpośredniego zapisu przez panel rezerwacyjny

https://reservise.com/online/fitness/217/#