+48 (12) 296 16 23 +48 791 776 301

dr Grażyna Kołomyjska & Paulina Kołomyjska

Instruktorzy

Dr Grażyna Kołomyjska

 

  „Jestem absolwentką, a zarazem wieloletnim pracownikiem naukowym AWF w Krakowie, ze stopniem dr nauk o Kulturze Fizycznej. Specjalizuję się w gerontologii, tj. nauce o starości i starzeniu się, a także w kinezygerontoprofilaktyce. Wiedza i bardzo duże doświadczenie,  pomagają mi w prowadzeniu i organizowaniu zajęć z osobami starszymi. Moją pasją jest profilaktyka zdrowotna, przede wszystkim ukierunkowana na aktywność ruchową. Zasady zdrowego stylu życia wdrażam w swoje życie i próbuję "zarazić" nimi innych.
W 1995 roku powołałam do życia Studio Promocji Zdrowia i Urody, dzięki czemu mogłam połączyć swoje przygotowanie zawodowe z praktyką.
Jestem Instruktorem-Szkoleniowcem Nordic Walking i Gymstick, Instruktorem Pilatesa oraz Instruktorem i szkoleniowcem z Kinezygerontoprofilaktyki. Wiedzę swoja ciągle pogłębiam i aktualizuję, dzięki czemu moja wiedza oraz  warsztat pracy są bardzo bogate i urozmaicone.
Prowadzę szkolenia dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia: Instruktora Nordic Walking, instruktora kinezygerontoprofilaktyki, szkolenia z zakresu mięśni dna miednicy.  Pasjonuje mnie ciało ludzkie i jego możliwości. Lubię to co robię, i to co robię jest także moją pasją.

Agata Honkisz

  Jest studentką ostatniego roku studiów na kierunku Fizjoterapia na AWF w Krakowie,  ma uprawnienia do wykonywania masażu, jest instruktorką fitness. W swoim zawodzie kładzie nacisk na działania terapeutyczne oraz koncentuje się na profilaktyce schorzeń kręgosłupa. Bardzo interesuje się  tematką ginekologiczno-położniczą i w tym kierunku zdobywa dodoatkowe kwalifikacje. Praca z kobietami daje jej dużo pozytywnej energii, którą  przekazuje na swoich zajęciach. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w licznych kursach, konwencjach i wykładach, co pozwala jej poszerzać dotychczasowe  umiejętności. 
  Prowadząc zajęcia na sali, zwraca szczególną uwagę na jakość wykonywanych ćwiczeń.