+48 (12) 296 16 23 +48 791 776 301

dr Grażyna Kołomyjska & Paulina Kołomyjska

O nas

ACTIVE WOMAN – KLUB ŚWIADOMYCH KOBIET

 

„Za każdym razem gdy przekraczasz cos co cie ogranicza, robisz miejsce na cos lepszego”

 

Zapraszamy do studia Active Woman w samym sercu krakowskiego Podgórza. Wyjątkowe miejsce gdzie zadbamy o Twoje zdrowie, sylwetkę, urodę , gdzie Twój umysł odnajdzie spokój, a dusza ukojenie.

 

 Istniejemy  już od 20 lat. Nasze długoletnie doświadczenie, profesjonalizm, pasja i miłość do człowieka przyczynił się, ze na stale wpisaliśmy w świadomości mieszkańców miasta jako idealne miejsce gdzie znajdziesz chwile relaksu, odprężenia od świata chaosu i goniącego czasu. Kameralne studio z wielka dusza!

Klub został założony przez Panią Dr Grażynę Kołomyjską, jedna z czołowych specjalistów z zakresu KinezygerontoProflilaktyki i nadal jest prowadzony wspólnie z córką mgr Paulina Kołomyjską. Rodzinna atmosfera, tradycja, umiejętności, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie gwarantuję profesjonalne, najwyższej jakości,  indywidualne podeście do każdej osoby.

Pani Dr Grażyna Kołomyjska jest autorka wielu naukowych publikacji. Laureatka  nagród, wyróżnień i uznania. Prezenterka programu telewizyjnego „Pora na seniora”.

Opracowany przez nią program gimnastyki dla seniora, nordic walking dla osób dojrzałych, stworzenie klubu kobiet 55 plus, organizowanie spotkań, warsztatów, wyjazdów, wczasów zostało wielokrotne  nagrodzone przez Prezydenta Miasta Krakowa

„Miejsce Przyjazne Seniorom”. 

Pani Dr Kolomyjska była Pracownikiem naukowym  Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Aktualnie prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady, seminaria dla Instruktorów Rekreacji Ruchowej.  Jesteśmy dumni, ze spod Naszych skrzydeł z roku na rok przybywa wysokiej klasy absolwentów, którzy praktykują swoje umiejętności w kraju i za granica.

 

 

 

W klubie Active Woman stawiamy przede wszystkim na Zdrowie Człowieka. Zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów to zajęcia prozdrowotne. Każda godzina zajęć jest dokładnie opracowana, przygotowana. Małe grupy na sali (do 10 osób) ułatwiają kontrolę ruchów uczestników, poprawę ich techniki, dbanie o ich bezpieczeństwo.

Instruktorzy są wykształceni, wyszkoleni i posiadają Państwowe uprawnienia do prowadzenia zajęć. Stałe pogłębianie wiedzy, uczestnictwa w warsztatach i konwencjach sprawia, ze jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami i technikami.

Nasza kadra, tak jak nasze klientki to osoby propagujące koncepcje holistycznego rozwoju człowieka.

 Istota ludzka polega na widzeniu człowieka, jako niepodzielnej całości, która składa się równocześnie z pierwiastka fizycznego, umysłowego i duchowego. Pomiędzy tymi sferami istnieje ścisła zależność.

Samopoczucie ma ogromy wpływ na ogólny stan organizmu, czyli zdrowie.

Zdrowie to coś więcej niż życie bez chorób. Jest to wynik skoordynowanego rozwoju wszystkich składowych części człowieka. Umysł, emocje i pierwiastek duchowy odpowiedzialne są nie tylko za zdrowie bądź jego utratę, lecz także za sytuacje, jakie mają w nim miejsce. Wpływają bezpośrednio, na jakość życia. Dobrze jest żyć w zgodzie z holistycznym pojmowaniem, widzieć siebie, jako niepodzielną całość. Pracując nad sobą możemy w znacznym stopniu wpływać na stan zdrowia, nadając mu właściwy kierunek i sens. Holistyczna koncepcja człowieka okazuje się być najbardziej skutecznym sposobem uzyskania pełnego satysfakcji długiego i zdrowego życia.

Dlatego w Naszej ofercie znaleźć można dużo odmian zajęć Pilatesu, Jogi. Pracy nad ciałem BodyArt, pracy nad duchem Medytacja. Ćwiczenia uzdrawiające Canitienica, Trening mięśni dna miednicy. Zajęć dla kobiet w ciąży. Również poprawiające wygląd naszej sylwetki zajęcia ogólnousprawniające. Można skorzystać także z Treningów Personalnych i indywidualnie dobrać plan ćwiczeń do swoich potrzeb. W ofercie proponujemy także gimnastykę korekcyjną dla dzieci w wieku 12-18 lat, poprawiająca wadę postawy i inne dolegliwości. Zajęcia te są prowadzone indywidualnie przez trenera i opracowane przez fizjoterapeutę.

 

 

 

W strefie urody oferujemy Państwu zabiegi pielęgnacyjne, terapeutyczne i  rehabilitacyjne.

Począwszy od masaży, rytuałów relaksacyjnych do profesjonalnych rehabilitacji kręgosłupa, a także terapii czaszkowo-krzyżowej, w której Nasze studio odnosi duże sukcesy.

Zabiegi upiększające  i organizowana cyklicznie Akademia Pięknej Skóry cieszy się wśród naszych klientów dużym powodzeniem.

Za pomocą najnowocześniejszego sprzętu LightSheerDuet wykonujemy bezpieczną i skuteczna depilacje laserową.

Posiadamy trzy przestronne gabinety kosmetyczne, sale do masażu, sale do relaksacji, sale do treningów personalnych.

W studiu zapraszamy także na Saune Infrared, masaż na urzadzeniu Rolettic, skorzystanie z bieżni activewalk, lóżka rehabilitacyjnego HHP. 

 

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do Naszej społeczności.

Każda osoba zostanie objęta indywidualnym podejściem i profesjonalna opieka,

 

Zespol Active Woman

„Dbaj o swoje ciało, to jedyne miejsce, w którym musisz mieszkać” Jim Rohn

Dr Grażyna Kołomyjska