+48 (12) 296 16 23 +48 791 776 301

dr Grażyna Kołomyjska & Paulina Kołomyjska

Instruktorzy

Dr Grażyna Kołomyjska

 

  „Jestem absolwentką, a zarazem wieloletnim pracownikiem naukowym AWF w Krakowie, ze stopniem dr nauk o Kulturze Fizycznej. Specjalizuję się w gerontologii, tj. nauce o starości i starzeniu się, a także w kinezygerontoprofilaktyce. Wiedza i bardzo duże doświadczenie,  pomagają mi w prowadzeniu i organizowaniu zajęć z osobami starszymi. Moją pasją jest profilaktyka zdrowotna, przede wszystkim ukierunkowana na aktywność ruchową. Zasady zdrowego stylu życia wdrażam w swoje życie i próbuję "zarazić" nimi innych.
W 1995 roku powołałam do życia Studio Promocji Zdrowia i Urody, dzięki czemu mogłam połączyć swoje przygotowanie zawodowe z praktyką.
Jestem Instruktorem-Szkoleniowcem Nordic Walking i Gymstick, Instruktorem Pilatesa oraz Instruktorem i szkoleniowcem z Kinezygerontoprofilaktyki. Wiedzę swoja ciągle pogłębiam i aktualizuję, dzięki czemu moja wiedza oraz  warsztat pracy są bardzo bogate i urozmaicone.
Prowadzę szkolenia dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia: Instruktora Nordic Walking, instruktora kinezygerontoprofilaktyki, szkolenia z zakresu mięśni dna miednicy.  Pasjonuje mnie ciało ludzkie i jego możliwości. Lubię to co robię, i to co robię jest także moją pasją.

 

Delfina Kościółek

 

 Trener personalny, instruktor fitness ze specjalnością kinezygerontoprofilaktyki, trener biegowy,

Swoja przygodę zaczęła z fitnessem już lata temu w szkole ElitPolishFitnessSchool gdzie uzyskała tytuł instruktora fitness. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness w kraju i na świecie.  Swoją wiedze i umiejętności pogłębiała w elitarnej szkole  Euro Fitness School, gdzie uzyskała tytuł Trenera Personalnego pod okiem Davida Staufera, Andreasa Goller w 2010 roku. Od 3 lat miłośniczka treningów plenerowych, joggingu. Trener biegowy, maratończyk.
Jej  wyzwaniem są zajęcia z osobami powyzej 50 roku życia.