+48 (12) 296 16 23 +48 791 776 301

dr Grażyna Kołomyjska & Paulina Kołomyjska

Instruktorzy

dr Grażyna Kołomyjska

„Jestem absolwentką, a zarazem wieloletnim pracownikiem naukowym AWF w Krakowie, ze stopniem nauk o Kulturze Fizycznej. Specjalizuję się w gerontologii, tj. nauce o starości i starzeniu się, a także w kinezygerontoprofilaktyce. Wiedza i doświadczenie w tym temacie pomagają mi w prowadzeniu i organizowaniu zajęć z osobami starszymi. Moją pasją jest profilaktyka zdrowotna, przede wszystkim ukierunkowana na aktywność ruchową.
W 1995 roku powołałam do życia Studio Promocji Zdrowia i Urody, dzięki czemu mogłam połączyć swoje przygotowanie zawodowe z praktyką.
Jestem Instruktorem-Szkoleniowcem Nordic Walking i Gymstick, Instruktorem Pilatesa oraz Instruktorem Kinezygerontoprofilaktyki.
Prowadzę szkolenia na Instruktorów Nordic Walking oraz wspólnie z ZW TKKF kursy instruktorskie ze specjalnością kinezygerontoprofilaktyka z uprawnieniami państwowymi.”

 

 Katarzyna Wójcik 

– mgr fizjoterapii  absolwentka  Akademii Wychowania Fizycznego. Od 2004 roku pracuje z osobami niepełnosprawnymi  oraz z osobami starszymi  poprawiając ich sprawność fizyczną. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne techniki fizjoterapii m.in.  Metodę McKenzie,  PNF, Kinesiology  Taping , Pilates, Halliwick.  Specjalizuje się szczególnie w leczeniu bóli kręgosłupa w przebiegu  dyskopatii. Preowadzi zajecia Fit mama, Trening Mięśni Dna Miednicy, Gimnastykę dla seniorów. Trener Nordic Walking.

 

Delfina Kościółek - Trener personalny, instruktor fitness, trener biegowy,

menager Active Woman

Swoja przygodę zaczęła z fitnessem już lata temu w szkole ElitPolishFitnessSchool gdzie uzyskała tytuł instruktora fitness. Uczestniczka wielu szkoleń i konwencji fitness w kraju i na świecie.  Swoją wiedze i umiejętności pogłębiała w elitarnej szkole  Euro Fitness School, gdzie uzyskała tytuł Trenera Personalnego pod okiem Davida Staufera, Andreasa Goller w 2010 roku. Od 3 lat miłośniczka treningów plenerowych, joggingu. Trener biegowy, maratończyk.
Jej  wyzwaniem są zajęcia z osobami powyzej 50 roku życia. Sama ona twierdzi, że nie jest sztuką trenowanie ludzi zdrowych i młodych, a osoby dojrzałe,seniorów,osoby po wypadkachi i z chorobami przewlekłymi.