Depilacja laserowa

W naszym Salonie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer ET.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie.  Zabiegi wykonuje się z reguły w odstępach ok. 8-12 tygodni (w zależności od partii ciała). Pomiędzy zabiegami Klient cieszy się gładką skórą gdyż włosy odrastają wolno i już po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% zbędnego owłosienia.

Podczas zabiegu dbamy o komfort Klienta stosując miejscowo okład chłodzący, który powoduje, że zabieg staje się prawie całkowicie bezbolesny. Dodatkowo można u nas poprosić o znieczulenie Emlą (koszt 50 zł za partię ciała), które wykonuje się ok. 1,5 godz. przed samym zabiegiem. W tym czasie Klient może zrelaksować się w naszej cudownej kawiarence pijąc kawę lub herbatę.
W naszym Salonie dbamy o każdego Klienta z pełnym zaangażowaniem, troszcząc się  o jego bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzamy bezpłatnie 15 minutową konsultację i  wykonujemy próbę laserową, dzięki czemu wykluczamy wszelkie ryzyko poparzeń.
Ponadto dzięki temu, że laser LightSheer Et posiada niewielką głowicę, każdy zabieg wykonujemy bardzo dokładnie.

Nadal nie wierzysz w nas i skuteczność lasera LightSheer? Możesz sama przekonać się jak to działa gdyż pierwszy zabieg wybranej partii ciała w naszym Salonie możesz wykonać już z 15% rabatem.

Jeśli chcesz zobaczyć nasz cennik wejdź na cennik depilacji laserowej

Polecamy również pakiety 5 zabiegów w bardzo atrakcyjnych cenach – pakiety depilacji laserowej

Pakiet taki pozwoli Ci na przeprowadzenie całej kuracji w bardzo atrakcyjnej cenie. U nas możesz również płacić ratalnie.

Przyjdź i przekonaj się sama/sam a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas: studio@uroda.krakow.pl lub zadzwoń: 12 296 16 23.

Podczas pierwszej wizyty sama/sam przekonasz się jak profesjonalnie i dobrze u nas jest.
Zespół Salonu Active Woman
Paulina Kołomyjska
Kasia Krzych
Ewa Krystyniak

Zakup sfinansowany przez Unię Europejską z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego „Wzrost konkurencyjności firmy Active Woman poprzez zakup innowacyjnego lasera do depilacji i wprowadzenie nowych usług”

prog_reg_head

 

Cennik Przeciwwskazania Laser diodowy Light Sheer
Co po zabiegu? Pakiety promocyjne

nasi partnerzy: