Depilacja laserowa

W naszym Salonie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer DUET.

Zabiegi depilacji laserowej wykonywane laserem LightSheer Duet są niezwykle skuteczne, gdyż działamy bezpośrednio na macierz produkującą włosa co powoduje jego trwałe usunięcie.  Zabiegi wykonuje się z reguły w odstępach ok. 6-12 tygodni (w zależności od partii ciała). Pomiędzy zabiegami Klient cieszy się gładką skórą gdyż włosy odrastają wolno i już po pierwszym zabiegu usuwamy ok. 30% zbędnego owłosienia.

W naszym Salonie dbamy o każdego Klienta z pełnym zaangażowaniem, troszcząc się  o jego bezpieczeństwo, komfort i dobre samopoczucie. Dlatego też przed rozpoczęciem kuracji przeprowadzamy bezpłatnie 15 minutową konsultację i  wykonujemy próbę laserową, dzięki czemu wykluczamy wszelkie ryzyko poparzeń.
Ponadto dzięki temu, że laser LightSheer Duet posiada małą  dużą głowicę, każdy zabieg wykonujemy bardzo dokładnie i praktycznie bezboleśnie.

Zabiegi wykonywane są przez wyszkolony i doświadczony personel posiadający certyfikaty. Jesteśmy salonem rekomendowanym przez COHERENT www.coherent.com.pl – wyłącznego dystrybutora Light Sheer Duet firmy Lumenis na terenie Polski. Nasz sprzęt jest nowy i oryginalny.

Jeśli chcesz zobaczyć nasz cennik wejdź na cennik depilacji laserowej

Polecamy również pakiety 5 zabiegów w bardzo atrakcyjnych cenach – pakiety depilacji laserowej

Pakiet taki pozwoli Ci na przeprowadzenie całej kuracji w bardzo atrakcyjnej cenie. U nas możesz również płacić ratalnie.

Przyjdź i przekonaj się sama/sam a jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas: studio@uroda.krakow.pl lub zadzwoń: 12 296 16 23, kom 791 776 301.

Podczas pierwszej wizyty sama/sam przekonasz się jak profesjonalnie i dobrze u nas jest.

Zespół Salonu Active Woman

Paulina Kołomyjska

Kasia Kowalówka

Ewa Krystyniak

 

Zakup sfinansowany przez Unię Europejską z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego „Wzrost konkurencyjności firmy Active Woman poprzez zakup innowacyjnego lasera do depilacji i wprowadzenie nowych usług”

prog_reg_head

 

Cennik Przeciwwskazania Laser diodowy Light Sheer
Co po zabiegu? Pakiety promocyjne

nasi partnerzy: